San Sebastian – Atletico Madrid – 22.12.2020 19:45

V úterý nás čeká 15. kolo Španělské LaLigy a v něm se ve šlágru kola o body utkají San Sebastian a Atletico Madrid. V tomto utkání se střetne třetí s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé tři body. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. San Sebastian v minulém ligovém kole hrál proti Levante a ztratil všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Oproti tomu klub z Atletica Madrid získal s Elche tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za San Sebastian Mikel Oyarzabal se sedmi góly a za Atletico Madrid Luis Suárez, který se trefil také sedmkrát. Hráči San Sebastianu v této sezóně vyhráli tři ze sedmi domácích zápasů. Hostující hráči Atletica Madrid na venkovních hřištích vyhráli tři z pěti zápasů. Atletico Madrid není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, San Sebastian ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,6 branky na zápas. San Sebastian z patnácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Atletico Madrid neskórovalo také ve třech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,4 branky na zápas. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Hosté z Atletica Madrid mají v posledních utkáních lepší formu než domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz