San Sebastian – Bilbao – 09.02.2020 14:00

Španělská LaLiga má na programu 23. kolo, ve kterém v neděli ve 14:00 hostí San Sebastian tým Athletica Bilbao. V tomto utkání se střetne osmý s devátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na San Mamés a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Athletica Bilbao 2:0. V minulém kole hostující tým z Athletica Bilbao ztratil všechny body s Getafe. Stejně tak domácí San Sebastian prohrál s Leganés. Nejvíc branek v dresu San Sebastianu vsítil Willian Jose, v barvách Athletica Bilbao dal nejvíc branek Raúl García. Hráči San Sebastianu v této sezóně vyhráli pět z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Athletica Bilbao na venkovních hřištích vyhráli jeden z jedenácti zápasů. V této ligové sezóně domácí San Sebastian vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,1 góly v jednom zápase. Hosté z Athletica Bilbao na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Domácí San Sebastian v tomto ročníku odehrál jen tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Athletica Bilbao odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Domácí San Sebastian má na domácím hřišti průměr 2,1 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, San Sebastian v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz