San Sebastian – Getafe – 03.10.2020 18:30

V pátém kole Španělské LaLigy se spolu v sobotu na Anoeta Stadium od 18:30 utkají San Sebastian a Getafe. Svěřenci domácího trenéra Imanola Alguacila jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté okupují první pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Coliseum Alfonso Pérez a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Getafe 2:1. V minulém kole hostující tým z Getafe získal maximum bodů s Betisem. Naopak domácí San Sebastian prohrál s Valencií. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu San Sebastianu je Roberto Lopez, který dal dva góly, za Getafe se dvakrát prosadil Angel Rodriguez. Hráči San Sebastianu v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Getafe na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen jeden pokus. V této ligové sezóně domácí San Sebastian na domácí půdě ještě neskóroval. Hosté z Getafe na venkovních hřištích také ještě nevstřelili ani branku. Domácí San Sebastian v tomto ročníku odehrál ovšem dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Getafe odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0 branky na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz