San Sebastian – Huesca – 25.10.2020 21:00

San Sebastian přivítá v neděli ve 21:00 v rámci 7. kola Španělské LaLigy na Anoeta Stadium Huescu. Domácí tým San Sebastianu je aktuálně s jedenácti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou o patnáct příček níž na šestnácté pozici, když získali pět bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu San Sebastianu, skončilo remízou 0:0. V minulém kole hostující tým z Huescy ztratil remízou dva body s Valladolidem, dělba bodů je pro hosty už tradiční, remízou skončila poslední čtyři utkání. Naopak domácí San Sebastian vyhrál s Betisem, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem San Sebastianu je Portu se třemi brankami. V týmu hostů z Huescy je nejlepším zakončovatelem Pablo Maffeo s jedním gólem. Hostující Huesca na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí San Sebastian na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. Huesca není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, San Sebastian ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí San Sebastian v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Huescy odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Huescy je pevná, průměrně obdržela 1 branku na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,3 gólu na zápas. Hostující Huesca v posledních čtyřech zápasech v řadě remizovala. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí San Sebastian.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz