San Sebastian – Osasuna – 14.06.2020 22:00

Další, v pořadí již 28. kolo Španělské LaLigy nabídne střetnutí mezi San Sebastianem a Osasunou, které se odehraje v neděli od 22:00 na Anoeta Stadium. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na čtvrtém místě ligové tabulky, hosté drží jedenáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu San Sebastianu 3:4. V posledním ligovém kole hráči San Sebastianu vyhráli s Eibarem, stejně tak hosté z Osasuny vyhráli s Espaňolem Barcelona. Snajperem v týmu San Sebastianu je Willian Jose, který dal devět gólů, za Osasunu se devětkrát prosadil Ezequiel Avila. Hráči San Sebastianu v této sezóně vyhráli osm ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Osasuny na venkovních hřištích vyhráli tři ze třinácti zápasů. Osasuna není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, San Sebastian ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,1 branky na zápas. Domácí San Sebastian v tomto ročníku odehrál jen čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Osasuny odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí na Anoeta Stadium v této sezóně průměrně vstřelili 2,1 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz