San Sebastian – Valencie – 22.02.2020 18:30

V pětadvacátém kole Španělské LaLigy se spolu v sobotu na Anoeta Stadium od 18:30 utkají San Sebastian a Valencie. Domácí tým San Sebastianu je aktuálně se sedmatřiceti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku výš na sedmé pozici, když získali osmatřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. San Sebastian v minulém ligovém kole hrál proti Athleticu Bilbao a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Valencie remizoval s Atleticem Madrid a ztratil dva body. Snajperem v týmu San Sebastianu je Willian Jose, který dal osm gólů, za Valencii se devětkrát prosadil Maximiliano Gomez. Hostující Valencie na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen tři zápasy, domácí San Sebastian na svém stadionu v této sezóně vyhrál šest zápasů. Valencie není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, San Sebastian ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,1 branky na zápas. Domácí San Sebastian v tomto ročníku odehrál jen tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Valencie odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Valencie není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Domácí na Anoeta Stadium v této sezóně průměrně vstřelili 2,1 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz