San Sebastian – Valladolid – 28.02.2020 21:00

Další, v pořadí již 26. kolo Španělské LaLigy nabídne střetnutí mezi San Sebastianem a Valladolidem, které se odehraje v pátek od 21:00 na Anoeta Stadium. V tomto utkání se střetne šestý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok jedenáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 0:0 dělbou bodů. V minulém kole hostující tým z Valladolidu získal maximum bodů s Espaňolem Barcelona. Stejně tak domácí San Sebastian vyhrál s Valencií, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za San Sebastian Willian Jose s osmi góly a za Valladolid Sergi Guardiola, který se trefil šestkrát. Hráči San Sebastianu v této sezóně vyhráli sedm ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Valladolidu venku uhráli tři výhry ze třinácti zápasů. San Sebastian je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,2 góly na zápas. Oproti tomu Valladolid není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Domácí San Sebastian v tomto ročníku odehrál jen tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Valladolidu odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Domácí San Sebastian má na domácím hřišti průměr 2,2 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, San Sebastian v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz