Sassuolo – Udinese – 02.08.2020 20:45

V neděli nás čeká 38. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Sassuolo a Udinese. V tomto utkání se střetne osmý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok devět bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Udinese 3:0. Sassuolo v minulém ligovém kole hrálo proti Janovu a získalo maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Udinese vyšel z posledního utkání proti Lecce naprázdno. Nejvíc branek v dresu Sassuola vsítil Francesco Caputo, v barvách Udinese dal nejvíc branek Kevin Lasagna. Hostující Bianconeri na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli pět zápasů, domácí Sassuolo na svém stadionu v této sezóně vyhrálo osm zápasů. V této ligové sezóně domácí Sassuolo vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2,4 góly v jednom zápase. Hosté z Udinese na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Domácí Sassuolo v tomto ročníku odehrálo jen šest zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Udinese odehrál třináct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí Sassuolo má na svém stadionu průměr 2,4 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz