Sint Truidense – Standard Lutych – 25.10.2020 18:15

V neděli nás čeká 10. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Sint Truidense a Standard Lutych. V tomto utkání se střetne šestnáctý se čtvrtým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok dvanáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade Maurice Dufrasne a utkání skončilo remízou 0:0. Sint Truidense se v posledním ligovém kole proti Beerschotu nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující Standard Lutych naopak remizoval a přišel o dva body s FC Brugami. Nejlepšími zakončovateli jsou za Sint Truidense Yuma Suzuki se třemi góly a za Standard Lutych Samuel Bastien, který se trefil dvakrát. Hráči Sint Truidense v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Standardu Lutych na venkovních hřištích vyhráli tři ze čtyř zápasů. Standard Lutych není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,8 branek na venkovní zápas, Sint Truidense má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Sint Truidense v tomto ročníku odehrálo ovšem čtyři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Standardu Lutych odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 12 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz