Slavia Praha – Slovácko – 26.09.2020 19:00

V sobotu se odehraje 5. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 19:00 spolu střetnou Slovácko a Slavia. Svěřenci domácího trenéra Jindřicha Trpišovského jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté okupují šestou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů ze Slovácka 2:0. Slavii se v posledním ligovém kole proti Teplicím dařilo a brala plný počet bodů. Hostující Slovácko také získalo maximum bodů s Teplicemi. Snajperem v týmu Slavie je Stanislav Tecl, který dal tři góly, za Slovácko se jedenkrát prosadil Jan Navrátil. Sešívaní v této sezóně vyhráli dva ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Slovácka na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvou zápasů. Slavia je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 4 góly na zápas. Také Slovácko na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 2 branky na utkání. Slavia ze čtyř zápasů v této sezóně ze žádného nevyšla střelecky naprázdno, Slovácko neodehrálo zápas, kde by nevstřelilo alespoň jeden gól. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,7 branky na zápas. Domácí Slavia je na svém stadionu v úvodu sezóny produktivní, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz