Slavia Praha – Plzeň – 07.06.2020 19:00

V neděli nás čeká 28. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se ve šlágru kola o body utkají Slavia a Plzeň. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí vévodí ligové tabulce, hosté drží druhou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Slavie 0:1. Slavii se v posledním ligovém kole proti Příbrami dařilo a brala plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Hostující Plzeň také získala maximum bodů s Ostravou, hosté jsou rozjetí, jde již o sedmou výhru v řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Slavie vsítil Tomáš Souček, v barvách Plzně dal nejvíc branek Michal Krmenčík. Sešívaní v této sezóně vyhráli dvanáct ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Plzně venku uhráli sedm výher ze třinácti zápasů. Plzeň není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,6 branek na venkovní zápas, Slavia ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,6 branky na zápas. Domácí Slavia v tomto ročníku odehrála jen čtyři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Plzně odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli posledních sedm zápasů v řadě. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve třech po sobě jdoucích utkáních. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,6 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz