Slovácko – Bohemians – 21.06.2020 17:00

Slovácko přivítá v neděli v 17:00 v rámci semifinálového kola nadstavbové části skupiny o evropskou ligu 1. české fotbalové ligy na Městském stadionu Slovácko Bohemians. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Slovácka, skončil zápas výhrou hostujících Bohemians 1:2. ‌Nejlepším střelcem Slovácka je Tomáš Zajíc se sedmi brankami. V týmu hostů z Bohemians je nejlepším zakončovatelem Jan Vodháněl s pěti góly. Hostující Klokani na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli jen tři zápasy, domácí Slovácko na svém stadionu v této sezóně vyhrálo sedm zápasů. Slovácko v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,3 branky na zápas, Bohemians zaznamenali na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Slovácko v tomto ročníku odehrálo jedenáct zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Bohemians také odehrál jedenáct zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujících Bohemians není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz