Slovácko – Karviná – 03.06.2020 18:00

1. česká fotbalová liga má na programu 27. kolo, ve kterém ve středu v 18:00 hostí Slovácko tým Karviné. V tomto utkání se střetne sedmý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtrnáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Městském stadionu Karviná a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu ze Slovácka 0:2. V posledním ligovém kole hráči Slovácka prohráli s Libercem, stejně tak hosté z Karviné prohráli se Spartou. Nejvíc branek v dresu Slovácka vsítil Tomáš Zajíc, v barvách Karviné dal nejvíc branek Ondřej Lingr. Hráči Slovácka v této sezóně vyhráli šest ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Karviné na venkovních hřištích vyhráli dva ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Slovácko vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,4 góly v jednom zápase. Hosté z Karviné na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Domácí Slovácko v tomto ročníku odehrálo deset zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Karviné odehrál čtrnáct zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Karviné není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Domácí hráči Slovácka mají v tabulce náskok 14 bodů a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz