Slovácko – Ostrava – 15.02.2020 14:30

V sobotu nás čeká 21. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Slovácko a Ostrava. V tomto utkání se střetne šestý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhý jeden bod. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Ostravy 3:0. Slovácko v minulém ligovém kole hrálo proti Příbrami a získalo maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub z Ostravy remizoval se Spartou a ztratil dva body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Slovácko Tomáš Zajíc se šesti góly a za Ostravu Dame Diop, který se trefil také šestkrát. Hráči Slovácka v této sezóně vyhráli pět z devíti domácích zápasů. Hosté z Ostravy venku uhráli tři výhry z devíti zápasů. Slovácko v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,7 branky na zápas, Ostrava zaznamenala na venkovních hřištích průměrně pouze 0,9 zásahu. Slovácko z dvaceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelilo žádný gól, Ostrava neskórovala v sedmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Domácí Slovácko má na domácím hřišti průměr 1,7 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, Slovácko v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz