Spal – Fiorentina – 02.08.2020 18:00

Italská Serie A má na programu 38. kolo, ve kterém v neděli v 18:00 hostí Spal tým Fiorentiny. Oba týmy dělí v tabulce deset příček, domácí jsou v ligové tabulce poslední, hosté drží desátou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Fiorentiny 1:0. V posledním ligovém kole hráči Spalu prohráli s Veronou, naopak hosté z Fiorentiny vyhráli s Bolognou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Spal Andrea Petagna s dvanácti góly a za Fiorentinu Federico Chiesa, který se trefil desetkrát. Hráči Spalu v této sezóně vyhráli dva z osmnácti domácích zápasů. Hosté z Fiorentiny venku uhráli šest výher z osmnácti zápasů. Spal není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,8 góly na zápas. Také Fiorentina na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 1,4 branky na utkání. Spal ze sedmatřiceti zápasů v této sezóně v šestnácti nevstřelil žádný gól, Fiorentina naopak neskórovala jen v devíti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 10 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz