Spal – Turín – 26.07.2020 19:30

V neděli se odehraje 36. kolo Italské Serie A, ve kterém se v 19:30 spolu střetnou FC Turín a Spal. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou v ligové tabulce poslední, hosté drží šestnáctou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadio Olimpico di Torino a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu ze Spalu 1:2. V posledním ligovém kole hráči Spalu prohráli s AS Řím, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už šestá prohra za sebou, naopak hosté z FC Turína remizovali s Veronou. Nejvíc branek v dresu Spalu vsítil Andrea Petagna, v barvách FC Turína dal nejvíc branek Andrea Belotti. Hráči Spalu v této sezóně vyhráli dva ze sedmnácti domácích zápasů. Hosté z FC Turína venku uhráli čtyři výhry ze sedmnácti zápasů. FC Turín není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Spal má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,8 branky na zápas. Domácí Spal v tomto ročníku odehrál ovšem patnáct zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým FC Turína odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácí tým Spalu prohrál v posledních šesti zápasech. Domácí Spal na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz