Sparta Rotterdam – den Haag – 22.11.2020 14:30

V devátém kole 1. nizozemské ligy se spolu v neděli na Stadionu Het Kasteel od 14:30 utkají Sparta Rotterdam a den Haag. Domácí tým Sparty Rotterdam je aktuálně se šesti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky níž na šestnácté pozici, když získali čtyři body. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Sparty Rotterdam, skončil zápas výhrou domácí Sparty Rotterdam 4:2. V minulém kole hostující tým z den Haagu ztratil všechny body s Twente Enschede a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Sparta Rotterdam vyhrála s Waalwijkem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Spartu Rotterdam Lennart Thy se čtyřmi góly a za den Haag Shaquille Pinas, který se trefil dvakrát. Hráči Sparty Rotterdam v této sezóně nevyhráli žádný ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči den Haagu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Sparta Rotterdam v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,5 branky na zápas, den Haag zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Sparta Rotterdam v tomto ročníku odehrála tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým den Haagu odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2,5 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz