Sparta Rotterdam – Emmen – 01.03.2020 16:45

Nizozemská Eredivisie má na programu 25. kolo, ve kterém v neděli v 16:45 hostí Sparta Rotterdam tým Emmenu. Domácí tým Sparty Rotterdam je aktuálně se třiceti body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku níž na dvanácté pozici, když získali devětadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Emmenu 2:0. Spartě Rotterdam se v posledním ligovém kole proti Waalwijku dařilo a brala plný počet bodů. Hostující Emmen také získal maximum bodů s Willemem II Tilburg. Nejlepšími zakončovateli jsou za Spartu Rotterdam Mohamed Rayhi se šesti góly a za Emmen Michael de Leeuw, který se trefil osmkrát. Hostující Emmen na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Sparta Rotterdam na svém stadionu v této sezóně vyhrála šest zápasů. Sparta Rotterdam je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,1 góly na zápas. Oproti tomu Emmen není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,4 branky na utkání. Domácí Sparta Rotterdam v tomto ročníku odehrála šest zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Emmenu odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Emmenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí Sparta Rotterdam má na domácím hřišti průměr 2,1 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,4 branky na venkovní zápas, Sparta Rotterdam v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz