Sparta Rotterdam – Groningen – 16.02.2020 14:30

Nizozemská Eredivisie má na programu 23. kolo, ve kterém v neděli ve 14:30 hostí Sparta Rotterdam tým Groningenu. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté drží osmou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Groningenu 2:0. V minulém kole hostující tým z Groningenu získal maximum bodů s Arnheimem Vitesse. Stejně tak domácí Sparta Rotterdam vyhrála s den Haagem. Snajperem v týmu Sparty Rotterdam je Mohamed Rayhi, který dal pět gólů, za Groningen se šestkrát prosadil Kaj Sierhuis. Hráči Sparty Rotterdam v této sezóně vyhráli šest z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Groningenu venku uhráli dvě výhry z jedenácti zápasů. Groningen není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, Sparta Rotterdam ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,2 branky na zápas. Domácí Sparta Rotterdam v tomto ročníku odehrála šest zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Groningenu také odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Groningenu je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. ‌Domácí Sparta Rotterdam má na domácím hřišti průměr 2,2 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, Sparta Rotterdam v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz