Spezia – Juventus – 01.11.2020 15:00

Další, v pořadí již 6. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Speziou a Juventusem, které se odehraje v neděli od 15:00 na Stadio Alberto Picco. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyři body. V posledním ligovém kole hráči Speziy remizovali s Parmou, jde již o druhou remízu v řadě, stejně tak hosté z Juventusu remizovali a byla to již druhá remíza v řadě. Snajperem v týmu Speziy je Andrej Galabinov, který dal tři góly, za Juventus se třikrát prosadil Cristiano Ronaldo. Hostující Stará dáma na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí Spezia na svém stadionu v této sezóně nevyhrála žádný zápas. Spezia není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1,5 góly na zápas. Naopak Juventus je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 1,5 branky na utkání. Spezia z pěti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Juventus neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Hosté se v posledních dvou zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali. Domácí Spezia na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz