Standard Lutych – Antwerpy – 22.02.2020 18:00

V sobotu se odehraje 27. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Antwerpy a Standard Lutych. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 2:2 dělbou bodů. V posledním ligovém kole hráči Standardu Lutych vyhráli s Genkem, naopak hosté z Antwerp remizovali s Charleroi, byla to již druhá remíza v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Standard Lutych Renaud Emond se sedmi góly a za Antwerpy Dieudonné Mbokani Bezua, který se trefil patnáctkrát. Hostující Antwerpy na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jen čtyři zápasy, domácí Standard Lutych na svém stadionu v této sezóně vyhrál osm zápasů. Standard Lutych v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, Antwerpy zaznamenaly na venkovních hřištích průměrně 1,5 zásahu. Domácí Standard Lutych v tomto ročníku odehrál jen tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Antwerp také odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Hosté mají sérii remíz v posledních dvou zápasech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz