Standard Lutych – Kortrijk – 20.09.2020 16:00

V neděli nás čeká 6. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Standard Lutych a Kortrijk. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Kortrijku 3:1. Standard Lutych v minulém ligovém kole hrál proti Leuvenu a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Kortrijku získal s Mouscron-Péruwelz tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejvíc branek v dresu Standardu Lutych vsítil Samuel Bastien, v barvách Kortrijku dal nejvíc branek Ilombe Mboyo. Hráči Standardu Lutych v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Kortrijku na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvou zápasů. Standard Lutych v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,5 branky na zápas, Kortrijk zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,5 zásahu. Domácí Standard Lutych v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Kortrijku odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Kortrijku je pevná, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,4 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí mají na svém hřišti průměr 0,5 vstřelené góly na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,5 branky na zápas venku, hosté z Kortrijku v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz