Standard Lutych – Oostende – 01.11.2020 18:15

V neděli nás čeká 11. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Standard Lutych a Oostende. Domácí tým Standardu Lutych je aktuálně s osmnácti body na páté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček níž na desáté pozici, když získali patnáct bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Standardu Lutych, skončilo výhrou domácích 2:1. Standard Lutych v minulém ligovém kole hrál proti Sint Truidense a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Oostende získal s Waregemem tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Standard Lutych Samuel Bastien se dvěma góly a za Oostende Junior Sakala, který se trefil čtyřikrát. Hráči Standardu Lutych v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hosté z Oostende venku uhráli jednu výhru ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí Standard Lutych vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Oostende na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Domácí Standard Lutych v tomto ročníku odehrál tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Oostende odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Oostende je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz