Strasbourg – Amiens – 22.02.2020 20:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 26. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Strasbourg tým Amiens. Domácí tým Strasbourgu je aktuálně se sedmatřiceti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o dvanáct příček níž na devatenácté pozici, když získali jednadvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade de la Licorne a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu ze Strasbourgu 0:4. Strasbourg v minulém ligovém kole hrál proti Lyonu a ztratil remízou dva body. I klub z Amiens remizoval s PSG a ztratil dva body. Nejlepším střelcem Strasbourgu je Adrien Thomasson s osmi brankami. V týmu hostů z Amiens je nejlepším zakončovatelem Sehrou Guirassy s osmi góly. Hráči Strasbourgu v této sezóně vyhráli sedm ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Amiens venku uhráli jednu výhru ze dvanácti zápasů. Strasbourg je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,8 góly na zápas. Oproti tomu Amiens nejsou venku nijak produktivním týmem, jejich brankový průměr je 1 branka na utkání. Strasbourg z pětadvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelil žádný gól, Amiens neskórovali v pěti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Strasbourg.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz