Strasbourg – Metz – 13.12.2020 15:00

V neděli nás čeká 14. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Strasbourg a Metz. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží třináctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Metz 1:0. Strasbourgu se v posledním ligovém kole proti Nantes dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Metz naopak ztratilo všechny body s Lyonem a byla to již druhá prohra v řadě. Nejlepším střelcem Strasbourgu je Ludovic Ajorque s pěti brankami. V týmu hostů z Metz je nejlepším zakončovatelem Ibrahima Niane se šesti góly. Hráči Strasbourgu v této sezóně vyhráli jeden ze šesti domácích zápasů. Hosté z Metz venku uhráli jednu výhru ze šesti zápasů. Strasbourg v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,7 branky na zápas, Metz zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně také pouze 0,7 zásahu. Domácí Strasbourg v tomto ročníku odehrál čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Metz také odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Hostující Metz má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz