Stuttgart – Union Berlín – 15.12.2020 20:30

Stuttgart přivítá v úterý ve 20:30 v rámci 12. kola Bundesligy v Mercedes–Benz Areně Union Berlín. Domácí tým Stuttgartu je aktuálně se sedmnácti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku výš na šesté pozici, když získali sedmnáct bodů. V minulém kole hostující tým z Unionu Berlín ztratil remízou dva body s Bayernem. Naopak domácí Stuttgart vyhrál s Dortmundem, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Stuttgart Silas Wamangituka Fundu se sedmi góly a za Union Berlín Max Kruse, který se trefil šestkrát. VfB v této sezóně nevyhrálo žádný z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Unionu Berlín na venkovních hřištích vyhráli dva z pěti zápasů. Stuttgart není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,4 góly na zápas. Naopak Union Berlín je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 1,6 branky na utkání. Stuttgart z jedenácti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Union Berlín neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Defenziva hostujícího Unionu Berlín není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech vítěznou sérii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz