Szczecin – Gdaňsk – 14.06.2020 18:00

Ve třicátém kole Polské Ekstraklasy se spolu v neděli na Stadionu Floriana Krygiera od 18:00 utkají Szczecin a Gdaňsk. Domácí tým Szczecina je aktuálně se čtyřiačtyřiceti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na osmé pozici, když získali dvaačtyřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích ze Szczecina 0:1. Szczecin v minulém ligovém kole hrál proti Poznani a ztratil všechny body. I klub z Gdaňsku vyšel z posledního utkání proti Cracovii naprázdno. Nejlepšími zakončovateli jsou za Szczecin Adam Buksa se sedmi góly a za Gdaňsk Flavio Paixao, který se trefil třináctkrát. Hráči Szczecina v této sezóně vyhráli šest ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Gdaňsku na venkovních hřištích vyhráli pět ze čtrnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Szczecin vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Gdaňsku na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,4 branky. Szczecin z devětadvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelil žádný gól, Gdaňsk neskóroval v osmi zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz