Teplice – Karviná – 20.06.2020 15:30

V sobotu se odehraje 1. kolo nadstavbové části skupiny o záchranu 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 15:30 spolu střetnou Karviná a Teplice. Domácí tým Teplic je aktuálně s jednatřiceti body na druhé pozici v tabulce nadstavbové části o záchranu, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na čtvrté pozici, když získali šestadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Karviné 3:0. V minulém kole hostující karvinští hráči ztratili remízou dva body s Boleslaví. Naopak domácí Teplice vyhrály s Příbramí. Nejvíc branek v dresu Teplic vsítil Jakub Řezníček, v barvách Karviné dal nejvíc branek Ondřej Lingr. Hráči Teplic v této sezóně vyhráli pět z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Karviné na venkovních hřištích vyhráli dva z patnácti zápasů. Teplice nejsou na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelily 1,3 góly na zápas. Také Karviná na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 0,6 branky na utkání. Domácí Teplice v tomto ročníku odehrály osm zápasů, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Karviné odehrál sedmnáct zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Karviné není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Teplic, kteří mají v tabulce náskok 5 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz