Teplice – Ostrava – 26.09.2020 16:30

česká fotbalová liga má na programu 5. kolo, ve kterém v sobotu v 16:30 hostí Teplice tým Ostravy. Svěřenci domácího trenéra Stanislava Hejkala jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté okupují devátou pozici. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Teplic, skončil zápas nerozhodně 1:1. Teplicím se v posledním ligovém kole proti Slavii nedařilo, když ztratily tři body, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou. Hostující Ostrava naopak získala maximum bodů s Pardubicemi. Nejlepším střelcem Teplic je Evgeny Nazarov s jednou brankou. V týmu hostů z Ostravy je nejlepším zakončovatelem Roman Potočný s jedním gólem. Hráči Teplic v této sezóně nevyhráli první domácí zápas. Hostující hráči Ostravy na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Teplice nejsou na domácím hřišti produktivní, když ještě neskórovaly. Také Ostrava na venkovních hřištích není obávaným týmem, respektive venku ještě neskórovala. Teplice ze čtyř zápasů v této sezóně v jednom nevstřelily žádný gól, Ostrava neskórovala ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Domácí prožívají v posledních třech zápasech sérii porážek. Domácí Teplice na domácím hřišti v této sezóně nejsou žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz