Teplice – Slovácko – 08.03.2020 15:00

V neděli nás čeká 24. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Teplice a Slovácko. V tomto utkání se střetne dvanáctý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok třináct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. V posledním ligovém kole tepličtí hráči prohráli s Karvinou, jde již o jejich druhou prohru v řadě, naopak hosté ze Slovácka vyhráli se Slavií. Snajperem v týmu Teplic je Jakub Mareš, který dal šest gólů, za Slovácko se šestkrát prosadil Tomáš Zajíc. Hráči Teplic v této sezóně vyhráli tři z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Slovácka na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze dvanácti zápasů. Slovácko není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Teplice ovšem mají na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Teplice z dvaadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelily žádný gól, Slovácko neskórovalo v osmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Hostující hráči Slovácka mají v tabulce náskok 13 bodů a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz