Toulouse – Brest 11.01.2020 20:00

V sobotu nás čeká 20. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Toulouse a Brest. Domácí tým Toulouse je aktuálně s dvanácti body na dvacáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček výš na patnácté pozici, když získali dvaadvacet bodů. Toulouse se v posledním ligovém kole proti Nice nedařilo, když ztratilo tři body, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už devátá prohra za sebou. Hostující Brest také ztratil všechny body s Montpelliere. Snajperem v týmu Toulouse je Efthimios Koulouris, který dal čtyři góly, za Brest se třikrát prosadil Irvin Cardona. Hráči Toulouse v této sezóně vyhráli tři z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Brestu na venkovních hřištích vyhráli jeden z devíti zápasů. Toulouse v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Brest zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Toulouse z devatenácti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelilo žádný gól, Brest neskóroval v šesti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. ‌Domácí tým Toulouse prohrál v posledních devíti zápasech. Oběma týmům se v koncovce příliš nedaří, dá se předpokládat, že nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz