Turín – Brescia – 08.07.2020 21:45

FC Turín přivítá ve středu ve 21:45 v rámci 31. kola Italské Serie A na Stadio Olimpico di Torino Brescii. Svěřenci domácího trenéra Waltera Mazzarriho jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují devatenáctou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu FC Turína 0:4. FC Turínu se v posledním ligovém kole proti Juventusu nedařilo, když ztratil tři body, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou. Hostující Brescia naopak získala maximum bodů s Veronou. Nejlepším střelcem FC Turína je Andrea Belotti se třinácti brankami. V týmu hostů z Brescii je nejlepším zakončovatelem Alfredo Donnarumma se sedmi góly. Hráči FC Turína v této sezóně vyhráli pět z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Brescii na venkovních hřištích vyhráli tři z patnácti zápasů. FC Turín v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,9 branky na zápas, Brescia zaznamenala na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Domácí FC Turín v tomto ročníku odehrál devět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Brescii odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Domácím se nedaří a v posledních třech zápasech padli. Domácí i hosté nejsou v koncovce nijak produktivní, zřejmě nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz