Twente Enschede – AZ Alkmaar – 15.02.2020 18:30

Nizozemská Eredivisie má na programu 23. kolo, ve kterém v sobotu v 18:30 hostí Twente Enschede tým AZ Alkmaar. Domácí tým Twente Enschede je aktuálně se čtyřiadvaceti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o jedenáct příček výš na druhé pozici, když získali sedmačtyřicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího AZ Alkmaar 3:0. Twente Enschede v minulém ligovém kole hrálo proti Emmenu a ztratilo všechny body. Oproti tomu klub z AZ Alkmaar získal s Waalwijkem tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Twente Enschede Haris Vuckic s devíti góly a za AZ Alkmaar Oussama Idrissi, který se trefil dvanáctkrát. Hráči Twente Enschede v této sezóně vyhráli čtyři z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči AZ Alkmaar na venkovních hřištích vyhráli sedm z deseti zápasů. V této ligové sezóně domácí Twente Enschede vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,7 góly v jednom zápase. Hosté z AZ Alkmaar na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2 branky. Twente Enschede z dvaadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelilo žádný gól, AZ Alkmaar naopak neskóroval jen ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,7 branky na zápas. ‌Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz