Twente Enschede – Heerenveen – 29.02.2020 20:45

V sobotu nás čeká 25. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají Twente Enschede a Heerenveen. V tomto utkání se střetne třináctý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé tři body. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 0:0 dělbou bodů. V posledním ligovém kole hráči Twente Enschede prohráli s Utrechtem, naopak hosté z Heerenveenu remizovali s den Haagem. Nejvíc branek v dresu Twente Enschede vsítil Haris Vuckic, v barvách Heerenveenu dal nejvíc branek Chidera Ejuke. Hráči Twente Enschede v této sezóně vyhráli pět ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Heerenveenu na venkovních hřištích vyhráli čtyři z jedenácti zápasů. Heerenveen není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,9 branek na venkovní zápas, Twente Enschede má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Twente Enschede ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelilo žádný gól, Heerenveen naopak neskóroval jen ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz