Twente Enschede – PSV Eindhoven – 22.11.2020 16:45

V neděli nás čeká 9. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají Twente Enschede a PSV Eindhoven. V tomto utkání se střetne pátý s třetím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. V posledním ligovém kole hráči Twente Enschede vyhráli s den Haagem, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, stejně tak hosté z PSV Eindhoven vyhráli a jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Twente Enschede Danilo Pereira da Silva s osmi góly a za PSV Eindhoven Donyell Malen, který se trefil čtyřikrát. Hostující PSV Eindhoven na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Twente Enschede na svém stadionu v této sezóně vyhrálo tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Twente Enschede vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2,8 góly v jednom zápase. Hosté z PSV Eindhoven na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2 branky. Twente Enschede z osmi zápasů v této sezóně ze žádného nevyšlo střelecky naprázdno, PSV Eindhoven neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,6 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech vítěznou sérii. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Jak Twente Enschede, tak i PSV Eindhoven jsou v této sezóně střelecky produktivní, náš tip je, že oba týmy skórují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz