Udinese – Sampdorie – 12.07.2020 19:30

Ve dvaatřicátém kole Italské Serie A se spolu v neděli na Stadio Friuli od 19:30 utkají Udinese a Sampdorie. V tomto utkání se střetne čtrnáctý se šestnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Sampdorie 2:1. V minulém kole hostující janovští hráči ztratili všechny body s Bergamem. Naopak domácí Udinese vyhrálo se Spalem. Nejvíc branek v dresu Udinese vsítil Kevin Lasagna, v barvách Sampdorie dal nejvíc branek Fabio Quagliarella. Bianconeri v této sezóně vyhráli pět z patnácti domácích zápasů. Hosté ze Sampdorie venku uhráli čtyři výhry z patnácti zápasů. Udinese v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 0,9 branky na zápas, Sampdorie zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 1,1 zásahu. Udinese z jednatřiceti zápasů v této sezóně ve dvanácti nevstřelilo žádný gól, Sampdorie neskórovala v devíti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz