Valladolid – Barcelona – 11.07.2020 19:30

V sobotu nás čeká 36. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Valladolid a FC Barcelona. Oba týmy dělí v tabulce dvanáct příček, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží druhou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Nou Camp a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z FC Barcelony 5:1. V minulém kole hostující tým z FC Barcelony získal maximum bodů s Espaňolem Barcelona, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Valladolid prohrál s Valencií. Nejlepšími zakončovateli jsou za Valladolid Sergi Guardiola se šesti góly a za FC Barcelonu Lionel Andres Messi, který se trefil dvaadvacetkrát. Hostující Barça na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála sedm zápasů, domácí Valladolid na svém stadionu v této sezóně vyhrál čtyři zápasy. FC Barcelona není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,6 branek na venkovní zápas, Valladolid má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,9 branky na zápas. Domácí Valladolid v tomto ročníku odehrál čtrnáct zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým FC Barcelony odehrál pouze šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující FC Barcelony je pevná, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz