Udinese – Torino AC 20.10.2019 15:00

Další, v pořadí již 8. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Udinese a Turínem, které se odehraje v neděli od 15:00 na Stadio Friuli. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží devátou příčku. V minulém kole hostující turínští hráči ztratili remízou dva body s Neapolí. Naopak domácí Udinese prohrálo s Fiorentinou. Nejvíc branek v dresu Udinese vsítil Rodrigo Becao, v barvách Turína dal nejvíc branek Andrea Belotti. Bianconeri v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Turína venku uhráli jednu výhru ze tří zápasů. Turín není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,7 branek na venkovní zápas, Udinese má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,8 branky na zápas. Udinese ze sedmi zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Turín neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Turína není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Domácí Udinese má na svém stadionu průměr 0,8 vstřelené branky na utkání, hosté mají lepší průměr 1,7 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz