Union Berlín – Bielefeld – 07.11.2020 15:30

V sobotu nás čeká 7. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Union Berlín a Bielefeld. V tomto utkání se střetne dvanáctý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé dva body. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Unionu Berlín a zápas skončil nerozhodně 1:1. V minulém kole hostující tým z Bielefeldu ztratil všechny body s Dortmundem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o čtvrtou prohru v řadě. Naopak domácí Union Berlín remizoval s Freiburgem a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Nejlepším střelcem Unionu Berlín je Marvin Friedrich se dvěma brankami. V týmu hostů z Bielefeldu je nejlepším zakončovatelem Cebio Soukou s jedním gólem. Hostující Bielefeld na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Union Berlín na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. Bielefeld není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, Union Berlín ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2 branky na zápas. Domácí Union Berlín v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Bielefeldu odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední čtyři zápasy v řadě. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali. Domácí Union Berlín má na domácím hřišti průměr 2 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, Union Berlín v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz