Union Berlín – Mainz – 27.05.2020 20:30

Ve středu se odehraje 28. kolo Bundesligy, ve kterém se ve 20:30 spolu střetnou Mainz a Union Berlín. V tomto utkání se střetne třináctý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Unionu Berlín 2:3. V minulém kole hostující tým z Mainz ztratil všechny body s Lipskem. Stejně tak domácí Union Berlín prohrál s Herthou, domácí jsou bez formy a jde už o třetí prohru za sebou. Nejlepším střelcem Unionu Berlín je Sebastian Andersson s jedenácti brankami. V týmu hostů z Mainz je nejlepším zakončovatelem Robin Quaison s dvanácti góly. Hostující Mainz na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen čtyři zápasy, domácí Union Berlín na svém stadionu v této sezóně vyhrál šest zápasů. Union Berlín v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,4 branky na zápas, Mainz zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,6 zásahu. Domácí Union Berlín v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Mainz odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili už tři prohry v řadě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz