Union Berlín – Wolfsburg – 01.03.2020 13:30

Další, v pořadí již 24. kolo Bundesligy nabídne střetnutí mezi Unionem Berlín a Wolfsburgem, které se odehraje v neděli od 13:30 na Stadionu An der Alten Försterei. V tomto utkání se střetne desátý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pět bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Wolfsburgu 1:0. V minulém kole hostující tým z Wolfsburgu získal maximum bodů s Mainz, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Stejně tak domácí Union Berlín vyhrál s Frankfurtem. Nejvíc branek v dresu Unionu Berlín vsítil Sebastian Andersson, v barvách Wolfsburgu dal nejvíc branek Wouter Weghorst. Hostující Wolfsburg na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál pět zápasů, domácí Union Berlín na svém stadionu v této sezóně vyhrál šest zápasů. Wolfsburg není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Union Berlín má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1,5 branky na zápas. Union Berlín ze třiadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Wolfsburg neskóroval také v pěti zápasech. Defenziva hostujícího Wolfsburgu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Wolfsburgu, kteří mají v tabulce náskok 5 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz