Utrecht – Twente Enschede – 23.02.2020 12:15

Utrecht přivítá v neděli ve 12:15 v rámci 24. kola 1. nizozemské ligy na Stadionu Galgenwaard Twente Enschede. V tomto utkání se střetne sedmý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok osm bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu De Grolsch Veste a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Twente Enschede 3:1. V minulém kole hostující tým z Twente Enschede získal maximum bodů s AZ Alkmaar. Naopak domácí Utrecht remizoval s Willemem II Tilburg a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Nejlepším střelcem Utrechtu je Gyrano Kerk s osmi brankami. V týmu hostů z Twente Enschede je nejlepším zakončovatelem Haris Vuckic s devíti góly. Hostující Twente Enschede na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen dva zápasy, domácí Utrecht na svém stadionu v této sezóně vyhrál šest zápasů. Twente Enschede není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Utrecht ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,3 branky na zápas. Utrecht z dvaadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Twente Enschede dokonce neskórovalo v osmi zápasech. Defenziva hostujícího Twente Enschede není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali. Domácí jsou v koncovce na svém stadionu poměrně produktivní a hostující obrana v této sezóně obdržela průměrně 1,7 branky, hostující Twente Enschede neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz