Valencie – Atletico Madrid – 14.02.2020 21:00

V pátek nás čeká 24. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Valencie a Atletico Madrid. V tomto utkání se střetne sedmý se čtvrtým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. V minulém kole hostující tým z Atletica Madrid získal maximum bodů s Granadou. Naopak domácí Valencie prohrála s Getafe. Nejlepším střelcem Valencie je Maximiliano Gomez s devíti brankami. V týmu hostů z Atletica Madrid je nejlepším zakončovatelem Álvaro Morata se sedmi góly. Hráči Valencie v této sezóně vyhráli sedm ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Atletica Madrid na venkovních hřištích vyhráli tři z jedenácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Valencie vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,6 góly v jednom zápase. Hosté z Atletica Madrid na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Valencie ze třiadvaceti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelila žádný gól, Atletico Madrid dokonce neskórovalo v devíti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,7 branky na zápas. Domácí Valencie má na domácím hřišti průměr 1,6 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, Valencie v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz