Valencie – Betis – 29.02.2020 16:00

Španělská LaLiga má na programu 26. kolo, ve kterém v sobotu v 16:00 hostí Valencie tým Betisu. V tomto utkání se střetne osmý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok osm bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Estadio Benito a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Betisu 2:1. V posledním ligovém kole valencijští hráči prohráli se San Sebastianem, naopak hosté z Betisu remizovali s Malorkou, byla to již druhá remíza v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Valencii Maximiliano Gomez s devíti góly a za Betis Loren Moron, který se trefil osmkrát. Hráči Valencie v této sezóně vyhráli sedm ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Betisu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvanácti zápasů. Valencie v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,6 branky na zápas, Betis zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Domácí Valencie v tomto ročníku odehrála jen tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Betisu odehrál pouze pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hosté se v posledních dvou zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Domácí Valencie má na domácím hřišti průměr 1,6 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, Valencie v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz