Valladolid – Bilbao – 08.03.2020 14:00

V neděli nás čeká 27. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Valladolid a Athletic Bilbao. V tomto utkání se střetne patnáctý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pět bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. V posledním ligovém kole hráči Valladolidu prohráli se San Sebastianem, naopak hosté z Athletica Bilbao vyhráli s Villarrealem. Nejlepším střelcem Valladolidu je Sergi Guardiola se šesti brankami. V týmu hostů z Athletica Bilbao je nejlepším zakončovatelem Raúl García s osmi góly. Hráči Valladolidu v této sezóně vyhráli tři ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Athletica Bilbao na venkovních hřištích vyhráli jeden ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Valladolid vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,1 góly v jednom zápase. Hosté z Athletica Bilbao na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Domácí Valladolid v tomto ročníku odehrál ovšem jedenáct zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Athletica Bilbao odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Valladolidu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Athletica Bilbao zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz