Emmen – Venlo – 07.03.2020 19:45

Další, v pořadí již 26. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Emmenem a Venlem, které se odehraje v sobotu od 19:45 na Stadionu De Oude Meerdijk. Domácí tým Emmenu je aktuálně s devětadvaceti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku níž na třinácté pozici, když získali osmadvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu De Koel a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Venla 2:0. V posledním ligovém kole hráči Emmenu prohráli se Spartou Rotterdam, naopak hosté z Venla remizovali s Fortunou Sittard. Nejvíc branek v dresu Emmenu vsítil Michael de Leeuw, v barvách Venla dal nejvíc branek Jonathan Opoku. Hráči Emmenu v této sezóně vyhráli osm ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Venla na venkovních hřištích vyhráli tři ze dvanácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Emmen vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,9 góly v jednom zápase. Hosté z Venla na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Emmen z pětadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelil žádný gól, Venlo neskórovalo také v osmi zápasech. Defenziva hostujícího Venla není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí Emmen má na svém stadionu průměr 1,9 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz