Valladolid – Eibar – 03.10.2020 13:00

Valladolid přivítá v sobotu ve 13:00 v rámci 5. kola Španělské LaLigy na Estadio José Zorrilla Eibar. Domácí tým Valladolidu je aktuálně se dvěma body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na devatenácté pozici, když získali jeden bod. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Eibaru 3:1. Valladolid v minulém ligovém kole hrál proti Realu Madrid a ztratil všechny body. I klub z Eibaru vyšel z posledního utkání proti Elche naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejlepším střelcem Valladolidu je Michel Herrero s jednou brankou. V týmu hostů z Eibaru je nejlepším zakončovatelem Kike se dvěma góly. Hostující Eibar na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Valladolid na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Eibar není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Valladolid má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Valladolid v tomto ročníku odehrál ovšem dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Eibaru také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední tři zápasy v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz