Villarreal – Espaňol – 19.01.2020 16:00

V neděli se odehraje 20. kolo Španělské LaLigy, ve kterém se v 16:00 spolu střetnou Espaňol Barcelona a Villarreal. Oba týmy dělí v tabulce jedenáct příček, domácí jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté jsou v tabulce poslední. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Villarrealu 0:1. V minulém kole hostující tým z Espaňolu Barcelona ztratil remízou dva body s FC Barcelonou. Naopak domácí Villarreal vyhrál se San Sebastianem, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Villarrealu je Gerard Moreno s osmi brankami. V týmu hostů z Espaňolu Barcelona je nejlepším zakončovatelem Bernardo Espinosa se dvěma góly. Hráči Villarrealu v této sezóně vyhráli čtyři z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Espaňolu Barcelona na venkovních hřištích vyhráli dva z devíti zápasů. Espaňol Barcelona není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, Villarreal ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,1 branky na zápas. Domácí Villarreal v tomto ročníku odehrál jen dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Espaňolu Barcelona odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Espaňolu Barcelona není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí mají formu a v posledních třech zápasech vyhráli. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Villarreal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz