Waasland – Anderlecht Brusel – 29.02.2020 18:00

Další, v pořadí již 28. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi Waaslandem a Anderlechtem Brusel, které se odehraje v sobotu od 18:00 na Stadionu Freethiel. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou v tabulce poslední, hosté drží osmou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 0:0. V minulém kole hostující andrechtští hráči získali maximum bodů s Eupenem. Naopak domácí Waasland prohrál s Mechelenem, domácí jsou bez formy a jde už o pátou prohru za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Waasland Tuur Dierckx se čtyřmi góly a za Anderlecht Brusel Nacer Chadli, který se trefil sedmkrát. Hostující Anderlecht Brusel na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen tři zápasy, domácí Waasland na svém stadionu v této sezóně vyhrál jen tři zápasy. Waasland v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,9 branky na zápas, Anderlecht Brusel zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Waasland v tomto ročníku odehrál ovšem jedenáct zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Anderlechtu Brusel odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili už pět proher v řadě. Waaslandu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Anderlechtu Brusel zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz