Waasland – Cercle Brugy – 21.11.2020 18:30

Waasland přivítá v sobotu v 18:30 v rámci 13. kola 1. belgické ligy na Stadionu Freethiel Cercle Brugy. Domácí tým Waaslandu je aktuálně s pěti body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o sedm příček výš na desáté pozici, když získali patnáct bodů. Minulé měření sil na Stadionu Freethiel skončilo remízou 1:1. V minulém kole hostující tým z Cercle Brugy ztratil všechny body s Waregemem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Waasland remizoval s Eupenem. Snajperem v týmu Waaslandu je Heymans, který dal šest gólů, za Cercle Brugy se pětkrát prosadil Ike Ugbo. Hráči Waaslandu v této sezóně nevyhráli žádný z pěti domácích zápasů. Hosté z Cercle Brugy venku uhráli dvě výhry ze šesti zápasů. Waasland v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Cercle Brugy zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Waasland z deseti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Cercle Brugy neskórovalo ve čtyřech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Hostující hráči Cercle Brugy mají v tabulce o 10 bodů víc a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz